Müşteri Hizmetleri

0 342 232 50 80

Detay Klima; Soğutma İklimlendirme ve beyaz eşya hizmetleri hedefi doğrultusunda Konut, Ticari, yapılarda iç mekan konforlarına kalıcı ve etkin çözümler sağlamak amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Arçelik, Vestel, Profilo, Beko, Bosch, Demirdöküm, Midea, ve daha birçok markanın servisi olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren kısa zaman zarfı içerisinde birçok büyük ve başarılı iklimlendirme projelerine imza atmıştır. Bölge itibari ile yoğun iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu taleplere profesyonel çözümler üretmektedir.

Gaziantep Klima Servisi Olarak Benimsediğimiz Temel ilkeler; dürüstlük, kalite, uygun fiyat, çevre ve doğaya saygı’dır. İş çözüm ortağınız olarak; kalite ve hizmet standartlarımızdan taviz vermeden minimum maliyet ve maksimum performans prosedürlerini benimseyerek uygulamaya çalışmaktayız. Gerekli eğitimleri almış, tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olmakla birlikte uygulamış olduğumuz müşteri politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.
Gaziantep Servisi, klima beyaz eşya Montaj, Arıza ve bakım gibi tüm sorunları giderebilecek tecrübeli ekip ile çalışmaktayız ve hizmet kalitemizi “Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile de kanıtlamaktayız.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. (0342) 232 50 80